Людям з порушення зору Звичайна версія

ПАСПОРТ ВІДКРИТИХ ТОРГІВ (АУКЦІОНУ) з продажу прав вимоги АТ «ДЕЛЬТА БАНК» на електронному торговому майданчику ТОВ «Е-ТЕНДЕР»

25.02.2019

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб повідомляє про проведення відкритих торгів (аукціону) з продажу наступних активів, що обліковуються на балансі АТ «Дельта Банк»:

№ лоту Найменування активу Стислий опис забезпечення** Початкова ціна реалізації грн.,(без ПДВ) Публічний паспорт активу (посилання)

Q3948426326b3378

Право вимоги за кредитним договором 4/14-ЮР від 27.06.2008 року, укладеним з юридичною особою та 13/14-Ф від 29.07.2008 року, укладеним з фізичною особою.

1. Промислова нерухомість – комплекс будівель: виробничий корпус літ.А³-1, поз.1-11, заг.пл.3984 кв.м; адмін.корпус літ.А⁴-4 на 1 поверсі поз.1-20, сходи І, ІІ заг.пл.329,8 кв.м, навіс (тимчас.) літ.а⁴; на 2 поверсі, поз.1-13, 13ª, сходи І, ІІ заг.пл.344,3 кв.м, навіси (тимчас.) літ. К, Л,М; вартова (тимчас.) літ. Н; альтанка (тимчас) літ. О; огорожа №8,9; покриття ІY., літ.А³-1 зменшення заг. площі на 274,6 кв.м., зменшення заг. площі літ.А⁴-4 на 29,4 кв.м. Об’єкт знаходиться за адресою: Дніпропетровська обл., м. Дніпро, вул. Войцеховича. Іпотекодавцем є юридична особа.

2. Виробниче обладнання по виготовленню алюмінієвих композитних панелей у кількості 54 одиниці, а саме: 1). лінія хромування алюмінєвої котушки у складі 15 блоків; 2). лінія покриття алюмінієвих котушок у складі 11 блоків; 3). лінія ламінування у складі 27 блоків; 4). пристрій обрізання 4950 м/м. Майно знаходиться з адресою: Дніпропетровська обл., м.Дніпро, вул.Войцеховича. Заставодавцем є позичальник.

3. Договір поруки із юридичною особою.

4. Договір поруки із фізичними особами.

5. Майнові права фізичної особи, які складаються з належної їй частки у статутному фонді юридичної особи у розмірі 50% статутного фонду із усіма корпоративними правами, що відповідають частці. Майновим поручителем є фізична особа. Майнові права фізичної особи., які складаються з належної їй частки у статутному фонді юридичної особи, у розмірі 50% статутного фонду із усіма корпоративними правами, що відповідають частці. Майновим поручителем (Іпотекодавцем) є фізична особа.  Майнові права фізичної особи. у вигляді належної йому частки у статутному фонді юридичної особи у розмірі 33,3 % статутного фонду із усіма корпоративними правами, що відповідають частці.  Майновим поручителем (Іпотекодавцем) є фізична особа. Майнові права фізичної особи у вигляді належної йому частки у статутному фонді юридичної особи у розмірі 33,3 % статутного фонду із усіма корпоративними правами, що відповідають частці.  Майновим поручителем (Іпотекодавцем) є фізична особа.  Майнові права фізичної особи у вигляді належної йому частки у статутному фонді юридичної особи у розмірі 33,3 % статутного фонду із усіма корпоративними правами, що відповідають частці.  Майновим поручителем (Іпотекодавцем) є фізична особа.  Товари в обороті, знаходяться за адресою: Дніпропетровська обл., м. Дніпро, вул. Войцеховича. Заставодавцем є позичальник.

62 943 293.03 *

   

http://torgi.fg.gov.ua:80/124113

Майнові права на одержання у приватну власність квартири після завершення її будівництва і реєстрації права власності в установленному порядку, а саме квартира будівельний №28, будівельний дім  № 95 по пр. Гагаріна, в м. Дніпропетровськ (Дніпро), Дніпропетровська обл., загальною площею 195,5 кв.м, право власності на яку у Іпотекодавця виникне у майбутньому. Іпотекодавцем є Позичальник

*Якщо до фактичної дати проведення аукціону/дати підписання протоколу торгів/дати підписання договору відступлення прав вимоги відбулося погашення позичальниками кредитної заборгованості в повному обсязі чи частково, що призвело до зменшення станом на фактичну дату проведення аукціону/дату підписання протоколу торгів/дату договору відступлення прав вимоги загальної заборгованості за кредитами, початкова ціна реалізації лоту, затверджена ФГВФО, не змінюється.

**З детальною інформацією щодо обтяжень предметів забезпечення, тощо, можна ознайомитися в Кімнаті даних Банку.

 

Всі витрати у зв’язку з укладанням та виконанням договорів відступлення прав вимоги несе покупець.

№ та дата Рішення виконавчої дирекції Фонду, про затвердження умов продажу активів Рішення Виконавчої Дирекції № 345 та 386 від 02.02.2017 р.
Організатор відкритих торгів (аукціону)

ТОВ «Е-ТЕНДЕР»,

https://www.e-auction.ua 

ідентифікаційний код 39484263,

04119, м. Київ, вул. Дегтярівська, буд. 21, літ. А,

телефон  (044) 390 52 46, (095) 259 01 82

графік роботи: з 9:00 до 18:00 та

 Посилання на перелік організаторів відкритих торгів (аукціонів): http://torgi.fg.gov.ua/prozorrosale

Учасники відкритих торгів (аукціону) Юридичні особи та фізичні особи (продаж прав вимог за кредитними договорами або договорами забезпечення виконання зобов’язання не може здійснюватися боржникам та/або поручителям за такими договорами)
Розмір гарантійного внеску 5% (п’ять) відсотків від початкової ціни реалізації за окремим лотом
Вимоги щодо кількості зареєстрованих учасників відкритих торгів (аукціону) Відкриті торги (аукціон) не можуть вважатися такими, що відбулися, у разі відсутності кроку аукціону у розрізі лоті,  або якщо на участь у відкритих торгах (аукціоні) було зареєстровано лише одного учасника.
Банківські реквізити для зарахування гарантійного внеску

Перерахування  гарантійного внеску здійснюється на поточний рахунок організатора відкритих торгів (аукціонів), на електронному майданчику якого зареєструвався учасник.

Інформація про банківські реквізити організаторів відкритих торгів (аукціонів) розміщені за наступними посиланнями:

 http://torgi.fg.gov.ua/prozorrosale

Крок аукціону Крок аукціону – не менше 1 % від початкової ціни реалізації за окремим лотом.

Порядок ознайомлення з активом

у кімнаті даних

Для ознайомлення з документами , що стосуються активів, у кімнаті даних необхідно подати заявку про зацікавленість у придбанні активу та підписати договір щодо нерозголошення банківської таємниці та конфіденційної інформації  (http://torgi.fg.gov.ua/nda ) Заявки подаються в паперовому та електронному вигляді на наступні адреси:

1) ФГВФО, 01032, м. Київ, вул. Січових Стрільців 17,  електронна пошта: clo@fg.gov.ua;

2) АТ «Дельта Банк» Тел. (044) 500-00-18, м. Київ, бул..Дружби Народів, 38 info@deltabank.com.ua

Контактна особа від банку з питань ознайомлення з активом

Контакт центр АТ «Дельта Банк» Тел. (044) 500-00-18,

м. Київ бул.Дружби Народів, 38 info@deltabank.com.ua

Дата проведення відкритих торгів (аукціону) 20 березня 2017 року
Час проведення відкритих торгів (аукціону)/електронного аукціону Точний час початку проведення відкритих торгів (аукціону) по кожному лоту вказується на веб-сайтах організаторів торгів (http://torgi.fg.gov.ua/prozorrosale)
Термін прийняття заяв про участь у відкритих торгах (аукціоні) Дата початку прийняття – з дати публікації оголошення;, кінцевий термін прийняття заяв  - 19.03.2017 року 20:00
Електронна адреса для доступу до відкритих торгів (аукціону)/електронного аукціону www.prozorro.sale

Кінцеві дати сплати:

гарантійного внеску

19.03.2017року  Гарантійний внесок може вважатися сплаченим із моменту його зарахування на банківський рахунок оператора, якщо це відбулося не пізніше ніж за одну годину до закінчення строку подання цінових пропозицій
Розмір реєстраційного внеску Реєстраційний внесок відсутній.
Кожний учасник відкритих торгів (аукціону) погоджується з Регламентом роботи електронної торгової системи щодо проведення відкритих торгів (аукціону) з продажу майна (активів) банків, в яких запроваджено процедуру тимчасової адміністрації або ліквідації, який розміщено на веб-сайті організатора відкритих торгів (аукціонів), та зобов’язаний у разі визнання його переможцем сплатити такому організатору відкритих торгів (аукціону) винагороду за проведення аукціону.