Людям з порушення зору Звичайна версія

ПАСПОРТ ВІДКРИТИХ ТОРГІВ (АУКЦІОНУ) з продажу прав вимоги АТ «ДЕЛЬТА БАНК» на електронному торговому майданчику ТОВ «Держзакупівлі.Онлайн»

25.02.2019

ПАСПОРТ ВІДКРИТИХ ТОРГІВ (АУКЦІОНУ) з продажу прав вимоги  АТ «ДЕЛЬТА БАНК».

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб повідомляє про проведення відкритих торгів (аукціону) з продажу наступних активів, що обліковуються на балансі АТ «Дельта Банк»:

№ лоту Найменування активу Стислий опис активу та забезпечення**

Початкова ціна реалізації лоту на повторному аукціоні з урахуванням знижки 10%, грн., Без ПДВ)*

Публічний паспорт активу (посилання)
Q3900832126b3380 Право вимоги за кредитним договором  № 04.1/07/11-КЛТ, укладеним з юридичною особою

Виробниче обладнання та інвентар в кількості 411 одиниць (штампи, компресори, ванни, верстати, станки), що знаходиться за адресою: Херсонська обл., м. Цюрупинськ. Майно належить позичальнику.

Машини, обладнання, інвентар в кількості 157 одиниць (станки, сушильні шкафи, вентилятори), що знаходиться за адресою: Херсонська обл., м. Цюрупинськ. Майно належить позичальнику.

Обладання в кількості 7 одиниць  (паровий ящик, транспортні сітки, інфрачервона сушка), що знаходяться за адресою: Херсонська обл., м. Цюрупинськ. Майно належить позичальнику.

Товари в обігу - промислова продукція: фільтрувальний папір та фільтри, що знаходяться за адресою: Херсонська обл., м. Цюрупинськ. Майно належить позичальнику.

Виробниче обладнання та інвентар у кількості 177 од. (кондиціонери, шафи, столи, телефони, тощо), що знаходиться за адресою: Херсонська обл., м. Цюрупинськ. Майно належить позичальнику.

Виробниче обладнання та інвентар у кількості 303 од. (моно насос, ваги, калорифер, кондиціонери, столи), що знаходяться за адресою: Херсонська обл., м. Цюрупинськ. Майно належить позичальнику.

Нерухомість спецпризначення (котельні загальною площею 458,9 кв.м., а саме  котельня-1 загальною площею  440,8 кв.м. та котельня-2 загальною площею  18,1 кв.м.), що знаходяться за адресою: Херсонська обл., м. Цюрупинськ. Майно належить позичальнику.

Нерухомість спецпризначення загальною площею 6 277,7 кв.м., а саме  інженерно- побутовий комплекс, загальною площею 1709,6 кв.м.; будівля паперового цеху , загальною площею 1 522,8 кв.м., склад бавовняної целюлози , заг.пл. 1 335,7 кв.м.; адмінбудівля , загальною площею 1 709,6 кв.м., що знаходяться за адресою: Херсонська обл., м. Цюрупинськ. Майно належить позичальнику.

Нерухомість спецпризначення загальною площею 4 913,6 кв.м  (нежитлові будівлі, а саме: 1) фабрика фільтрованого паперу,  ветблок, насосна станція , склад спирту; 2) будівлі цеху широкого попиту, насосна станція, будівлі ремонтно- будівельного цеху; 3) артезіанська свердловина, каналізаційна насосна станція, резервуар для чистої води, що знаходяться за адресою: Херсонська обл., м. Цюрупинськ. Майно належить позичальнику.

Майнові права на поставку устаткування. Майно належить позичальнику.

Об'єкти у формі цілісного майнового комплексу -  нежитлова нерухомість загальною площею 14 584,9 кв.м., а саме 1) комплекс,  заг. площею 11 595,5 кв.м.; 2) силосна траншея №137 заг.площею 2 144.00 кв.м.; 3) телятник №1 заг.площею 845.4 кв.м. Майно знаходиться за адресою: Київська обл., Броварський  р-н. Майно належить юридичній особі.

Земельна ділянка площею 14,8918 га з цільовим призначенням для с/г виробництва, що розміщена за адресою: Київська обл., Броварський  р-н. Майно належить юридичній особі.

Виробниче обладання та інвентар у кіль-ті 116 од. (агрегат насосний, столи, верстати, прес-форми), що знаходяться за адресою: Херсонська обл., м. Цюрупинськ. Майно належить позичальнику.

Восьмикімнатна квартира, загальною площею 803,5 кв.м., житловою пл. 188 кв.м., що знаходиться за адресою: Київська обл., м. Київ. Майно належить юридичній особі.

Земельна ділянка площею 0,0800 га, що розташована за адресою: Київська область, Обуховський район, смт. Козин. Майно належить юридичній особі.

Будинок, що знаходиться за адресою Київська область, Обуховський район, смт. Козин. Загальна площа  250,2 кв.м., житлова площа  68,6 кв.м. Майно належить юридичній особі.

Земельна ділянка площею 0,108 га, що розташована за адресою: Київська обл., смт. Козин. Майно належить фізичній особі.

Житловий будинок, що знаходиться за адресою  Київська обл., смт. Козин. Загальна площа  796,1 кв.м., житлова площа 102,0 кв.м. Майно належить фізичній особі.

Готельний комплекс "Бригантина" загальною площею 6969,39 кв. м., що знаходиться за адресою: Херсонська обл., м. Херсон. Майно належить юридичній особі.

289 094 881.50 http://torgi.fg.gov.ua:80/124136

*Якщо до фактичної дати проведення аукціону/дати підписання протоколу торгів/дати підписання договору відступлення прав вимоги відбулося погашення позичальниками кредитної заборгованості в повному обсязі чи частково, що призвело до зменшення станом на фактичну дату проведення аукціону/дату підписання протоколу торгів/дату договору відступлення прав вимоги загальної заборгованості за кредитами, початкова ціна реалізації лоту, затверджена ФГВФО, не змінюється.

**з детальною інформацією  щодо забезпечення можливо ознайомитись у кімнаті даних Банку

 Всі витрати у зв’язку з укладанням та виконанням договорів відступлення прав вимоги несе покупець.

№ та дата Рішення виконавчої дирекції Фонду, про затвердження умов продажу активів № 347, 386 від 02.02.2017 р.
Організатор відкритих торгів (аукціону)

Товариство з обмеженою відповідальністю «Держзакупівлі.Онлайн»

04071, м. Київ, вул. Воздвиженська 56, поверх 4

+38 (044) 4991191, графік роботи з Пн-Пт з 09:00 по 18:00

https://www.dto.com.ua/

та Посилання на перелік організаторів відкритих торгів (аукціонів): http://torgi.fg.gov.ua/prozorrosale

Учасники відкритих торгів (аукціону) Юридичні особи та фізичні особи (продаж прав вимог за кредитними договорами або договорами забезпечення виконання зобов’язання не може здійснюватися боржникам та/або поручителям за такими договорами)
Розмір гарантійного внеску 5% (п’ять) відсотків від початкової ціни реалізації лотy
Вимоги щодо кількості зареєстрованих учасників відкритих торгів (аукціону) Відкриті торги (аукціон) не можуть вважатися такими, що відбулися, у разі відсутності кроку аукціону у розрізі лоті,  або якщо на участь у відкритих торгах (аукціоні) було зареєстровано лише одного потенційного покупця.
Банківські реквізити для зарахування гарантійного внеску

Перерахування  гарантійного внеску здійснюється на поточний рахунок організатора відкритих торгів (аукціонів), на електронному майданчику якого зареєструвався учасник.

Інформація про банківські реквізити організаторів відкритих торгів (аукціонів) розміщені за наступними посиланнями:

 http://torgi.fg.gov.ua/prozorrosale

Крок аукціону Крок аукціону – не менше 1 % від початкової ціни реалізації за окремим лотом.

Порядок ознайомлення з активом

у кімнаті даних

Для ознайомлення з документами , що стосуються активів, у кімнаті даних необхідно подати заявку про зацікавленість у придбанні активу та підписати договір щодо нерозголошення банківської таємниці та конфіденційної інформації  (http://torgi.fg.gov.ua/nda ) або

http://deltabank.com.ua/ru/about/collateral/auctions/data_room/

 Заявки подаються в паперовому та електронному вигляді на наступні адреси:

1) ФГВФО, 01032, м. Київ, вул. Січових Стрільців 17,  електронна пошта: clo@fg.gov.ua;

2) АТ «Дельта Банк» Тел. (044) 500-00-18, м. Київ, бул..Дружби Народів, 38 info@deltabank.com.ua

Контактна особа від банку з питань ознайомлення з активом

Контакт центр АТ «Дельта Банк» Тел. (044) 500-00-18,

м. Київ бул.Дружби Народів, 38 info@deltabank.com.ua

Дата проведення відкритих торгів (аукціону) 20 березня 2017 р
Час проведення відкритих торгів (аукціону)/електронного аукціону Точний час початку проведення відкритих торгів (аукціону) по кожному лоту вказується на веб-сайтах організаторів торгів (http://torgi.fg.gov.ua/prozorrosale)
Термін прийняття заяв про участь у відкритих торгах (аукціоні) Дата початку прийняття – з дати публікації оголошення, кінцевий термін прийняття заяв  - 19.03.2017 року 20:00
Електронна адреса для доступу до відкритих торгів (аукціону)/електронного аукціону www.prozorro.sale

Кінцеві дати сплати:

гарантійного внеску

19.03.2017 року 19:00

Гарантійний внесок може вважатися сплаченим із моменту його зарахування на банківський рахунок оператора, якщо це відбулося не пізніше ніж за одну годину до закінчення строку подання цінових пропозицій

Розмір реєстраційного внеску Реєстраційний внесок відсутній.
Кожний учасник відкритих торгів (аукціону) погоджується з Регламентом роботи електронної торгової системи щодо проведення відкритих торгів (аукціону) з продажу майна (активів) банків, в яких запроваджено процедуру тимчасової адміністрації або ліквідації, який розміщено на веб-сайті організатора відкритих торгів (аукціонів), та зобов’язаний у разі визнання його переможцем сплатити такому організатору відкритих торгів (аукціону) винагороду за проведення аукціону.