Людям з порушення зору Звичайна версія

ПАСПОРТ ВІДКРИТИХ ТОРГІВ (АУКЦІОНУ) з продажу прав вимоги АТ «Дельта Банк» на електронному торговому майданчику Товариство з обмеженою відповідальністю «Держзакупівлі.Онлайн»

25.02.2019

ПАСПОРТ ВІДКРИТИХ ТОРГІВ (АУКЦІОНУ) з продажу прав вимоги АТ «Дельта Банк».

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб повідомляє про проведення відкритих електронних торгів (аукціону) з продажу наступних активів, що обліковуються на балансі АТ «Дельта Банк»:

№ лоту Найменування активу Стислий опис забезпечення***

Початкова ціна реалізації лоту з уразуванням знижки 20%, грн.,

(без ПДВ)

Публічний паспорт активу (посилання)
Q3900832126b939 Право вимоги за кредитним договором № 49.4/48/06-Z від 31.05.2006 року*, укладеним з фізичною особою

Земельна ділянка площею 1,6307 га, з цільовим призначенням для ведення особистого селянського господарства, що знаходиться за адресою: Київська обл., Києво-Святошинський р-н., Крюківщинська с/р, Іпотекодавцем є Позичальник.

Земельна ділянка площею 1,5962 га, з цільовим призначенням для ведення особистого селянського господарства, що знаходиться за адресою: Київська обл., Києво-Святошинський р-н., Крюківщинська с/р, Іпотекодавцем є Позичальник.

Земельна ділянка площею 2,5176 га, з цільовим призначенням для ведення особистого селянського господарства, що знаходиться за адресою: Київська обл., Києво-Святошинський р-н., Лісниківська с/р. Іпотекодавцем є Позичальник.

Договір поруки із фізичною особою.

11 822 470,40** http://torgi.fg.gov.ua:80/121187
Q3900832126b940 Право вимоги за кредитним договором № 11069270000 від 02.11.2006 року*, укладеним з фізичною особою

Нежитлові приміщення, адміністративно-приємний комплекс і ресторан, загальною площею 3 378,10 кв.м. Знаходиться за адресою: АРК, м.Євпаторія, смт.Заозерне, вул.Алея Дружби. Іпотекодавцем є юридична особа.

Основні засоби, в кількості 556 штук. Місцезнаходження: АРК, м.Євпаторія, смт.Заозерне, вул.Алея Дружби. Заставодавцем є юридична особа.

Договори поруки із фізичними особами.

21 276 624,61** http://torgi.fg.gov.ua:80/121188

*майнові права за даними кредитними договорами обтяжено заставою на користь третіх осіб, наразі триває судове провадження для зняття вказаних обтяжень.

**Якщо до фактичної дати проведення аукціону/дати підписання протоколу торгів/дати підписання договору відступлення прав вимоги відбулося погашення позичальниками кредитної заборгованості в повному обсязі чи частково, що призвело до зменшення станом на фактичну дату проведення аукціону/дату підписання протоколу торгів/дату договору відступлення прав вимоги загальної заборгованості за кредитами, початкова ціна продажу лоту, затверджена ФГВФО, не змінюється.

***З детальною інформацією щодо обтяжень предметів забезпечення, тощо, можна ознайомитися в Кімнаті даних Банку.

 

Всі витрати у зв’язку з укладанням та виконанням договорів відступлення прав вимоги несе покупець.

Лоти виставляються  лоти  №№ Q3900832126b939; Q3900832126b940 виставляються втретє зі знижкою 20%
№ та дата Рішення виконавчої дирекції ФГВФО/ Комітету з питань організації продажу активів, про затвердження умов продажу Рішення Виконавчої Дирекції № 2694 від 05.12.2016 р.
Організатор відкритих торгів (аукціону)

Товариство з обмеженою відповідальністю «Держзакупівлі.Онлайн»

04071, м. Київ, вул. Воздвиженська 56

+38 (044) 4491191, графік роботи з Пн-Пт з 09:00 по 18:00

https://www.dto.com.ua/

та посилання на перелік організаторів торгів, які у своїй діяльності використовують створену Громадською

організацією «ТРАСПЕРЕНСІ ІНТЕРНЕШНЛ

УКРАЇНА» Електронну торгову систему

http://torgi.fg.gov.ua:80/prozorrosale   

Учасники торгів юридичні особи та фізичні особи (продаж прав вимог за кредитними договорами або договорами забезпечення виконання зобов’язання не може здійснюватися боржникам та/або поручителям за такими договорами)
Розмір гарантійного внеску 5% (п’ять) відсотків від початкової ціни продажу лота.
Вимоги щодо кількості зареєстрованих учасників Відкриті торги (аукціон) не можуть вважатися такими, що відбулися, у разі відсутності кроку відкритого конкурсу (аукціону) у розрізі лоті,  або якщо на участь у відкритому конкурсі (аукціоні) було зареєстровано лише одного потенційного покупця..
Банківські реквізити для зарахування реєстраційного та гарантійного внесків Зарахування гарантійного внеску здійснюється на реквізити  організатора, де зареєструвався учасник, які розміщені  по посиланню на організаторів торгів , що  використовують у своїй діяльності, створену Громадською організацією «ТРАСПЕРЕНСІ ІНТЕРНЕШНЛ УКРАЇНА», Електронну торгову систему http://torgi.fg.gov.ua:80/prozorrosale
Крок аукціону Крок аукціону — не менше1 % (одного відсотка) від початкової вартості лоту (за відсутності кроку відкритих торгів (аукціону) за лотом, торги (аукціон) вважаються такими, що не відбулися).

Порядок ознайомлення з активом

у кімнаті даних

Для ознайомлення з активом у кімнаті даних необхідно подати заявку про зацікавленість у придбанні активу та підписати договір про конфіденційність http://torgi.fg.gov.ua/nda). Заявки подаються в паперовому та електронному вигляді на наступні адреси:

1) ФГВФО, 04053, м. Київ, вул. Січових Стрільців, будинок 17, та електронною %20clo@fg.gov.ua">поштою: clo@fg.gov.ua;

2) АТ «Дельта Банк» Тел. (044) 500-00-18, м. Київ бул.Дружби Народів, 38 info@deltabank.com.ua

Контактна особа від банку з питань ознайомлення з активом

Контакт центр АТ «Дельта Банк» Тел. (044) 500-00-18,

м. Київ бул.Дружби Народів, 38 info@deltabank.com.ua

Дата проведення аукціону 27 лютого 2017 року
Час проведення аукціону Точний час проведення аукціону щодо кожного лоту  надається  організаторами  торгів , які у своїй діяльності використовують створену Громадською організацією «ТРАСПЕРЕНСІ ІНТЕРНЕШНЛ УКРАЇНА» Електронну торгову систем, впродовж дня оприлюднення аукціону на сайті організатора.
Адреса для доступу до електронного аукціону http://www.prozorro.sale/
Місце та форма прийому заяв на участь в аукціоні

Адреса, адреса веб-сайту, e-mail

паперова/електронна форма заяви,  щодо   місця та форми  прийому заяв на участь в аукціоні , розміщено за     посиланням  на реквізити організаторів торгів , які у своїй діяльності використовують створену Громадською організацією «ТРАСПЕРЕНСІ ІНТЕРНЕШНЛ УКРАЇНА» Електронну торгову систему

 http://torgi.fg.gov.ua:80/prozorrosale

Термін прийому заяв на участь в аукціоні Дата початку прийому заяв - дата публікації оголошення. Дата закінчення прийому заяв  26.02.2017 року 20:00

Кінцеві дати сплати:

гарантійного внеску

26.02.2017 р. 19:00

Гарантійний внесок може вважатися сплаченим із моменту його зарахування на банківський рахунок оператора, якщо це відбулося не пізніше ніж за одну годину до закінчення строку подання цінових пропозицій

Обмеження загальної кількості відкритих торгів Без обмежень

Кожний учасник торгів, який реєструється для участі у торгах, приймає:

-          Правила проведення аукціонів в електронній формі з продажу активів банків, що ліквідуються.

-          Регламент організації та проведення торгів,  який розміщений на веб-сайті організатора торгів, та зобов’язаний у разі визнання його переможцем сплатити організатору торгів винагороду за проведення аукціону.