Людям з порушення зору Звичайна версія

Фонд гарантування виставить на аукціон 10 липня два портфелі кредитів фізосіб АТ «Дельта Банк»

Фондом гарантування вкладів заплановано 10 липня 2020 року проведення аукціону з продажу двох портфелів кредитів фізичних осіб, що обліковуються на балансі АТ «Дельта Банк». Відкриті торги пройдуть на електронному майданчику ProZorro.Продажі, за голландською моделлю аукціону. Участь у них можуть взяти юридичні та фізичні особи.

Зокрема, на продаж будуть виставлені такі лоти:

GL3N218530 – Кредитний портфель, що складається з прав вимоги та інших майнових прав за 473 кредитними договорами, які забезпечені іпотекою, 8 автокредитів, 22 кредитних договорів, що забезпечені іншою заставою та 10 беззаставних кредитів. Об’єкти застави знаходяться у Західній та Центральній Україні. Стартова ціна лоту – 51,7 млн грн.

GL3N218531 – Кредитний портфель, до складу якого увійшли права вимоги та інші майнові права за 375 кредитними договорами, що забезпечені іпотекою, 1 автокредит, 19 кредитних договорів, що забезпечені іншою заставою та 14 беззаставних кредитів. Об’єкти застави знаходяться у Південно-Східній Україні. Стартова ціна лоту – 49,6 млн грн.

Середній термін прострочення за кредитами у складі пулів – понад 3 роки. Раніше ці кредити уже виставлялися на продаж, але поки що не знайшли свого покупця.

 Детальна інформація про лоти та умови участі в аукціонах представлена на офіційному сайті Фонду за посиланнями GL3N218530 та GL3N218531, а також на сайті ProZorro.Продажі. Крім цього, більш докладно ознайомитись з інформацією про активи у складі пулів можна у кімнаті даних в приміщенні АТ «Дельта Банк» за адресою: м. Київ, б-р Дружби Народів, 38, електронна пошта: info@deltabank.com.ua, тел. (044) 500-00-18. Також детальний опис активів представлений у віртуальній кімнаті даних на сайті Фонду, алгоритм доступу до неї – за посиланням.