Людям з порушення зору Звичайна версія

Завершальний етап продажу активів «Дельта банку» стартує з середини червня

05.06.2020

Фонд гарантування вкладів анонсує серію аукціонів з продажу пулів активів неплатоспроможного АТ «Дельта Банк» у червні-серпні 2020 року.Фонд гарантування вкладів анонсує серію аукціонів з продажу пулів активів неплатоспроможного АТ «Дельта Банк» у червні-серпні 2020 року.

Всього буде виставлено на продаж понад 50 пулів активів загальною балансовою вартістю близько 64 млрд грн. До складу цих пулів увійдуть портфелі кредитів фізичних та юридичних осіб, а також нерухомість. Аукціони будуть проведені на електронному майданчику Prozorro.Продажі за голландською моделлю. Додамо, що раніше більшість цих  кредитів, а також нерухомість неодноразово виставлялися на продаж як індивідуально, так і в пулах, але не знайшли свого покупця.

Це буде фінальний етап продажу активів АТ «Дельта Банк». Враховуючи те, що строк процедури ліквідації банку завершується у жовті 2020 року, активи будуть продаватися масовано, пулами та з короткою екпозицією. Ми запрошуємо інвесторів уже зараз ознайомлюватися з активами, які входять до складу пулів, інформацією і документами, необхідними для прийняття рішення про участь в аукціонах. Інформацію про активи можна отримати у АТ «Дельта Банк» за адресою: м. Київ, б-р Дружби Народів, 38, електронна пошта: info@deltabank.com.ua, тел. (044) 500-00-18, а також у віртуальній кімнаті даних, алгоритм доступу до неї – за посиланням.

Торги пройдуть за відкритою, прозорою процедурою. Взяти участь у них може кожен охочий, окрім позичальників і поручителів за кредитами. Переможцем аукціону стане той, хто запропонує найвищу ціну за лот.

Фонд буде оперативно інформувати про дати аукціонів з продажу цих пулів активів на своєму сайті.