Людям з порушення зору Звичайна версія

Фонд гарантування виставить на продаж пул активів «Дельта Банку» і «Фінанси та кредит» 12 червня

21.05.2020

ПРЕС-РЕЛІЗ. Фонд гарантування вкладів виставляє на аукціон 12 червня 2020 року пул активів АТ «Дельта банк» і АТ «Банк «Фінанси та кредит». Торги відбудуться на майданчику DebtX за голландською моделлю аукціону. До складу пулу увійшли 9 кредитів юридичних осіб. Частина з них перебуває у заставі НБУ. Загальна сума заборгованості за кредитними договорами становить 8,8 млрд грн. Середня прострочка за кредитами – 4 роки. За всіма кредитними договорами тривають судові справи, за 5 кредитами відкриті провадження Державної виконавчої служби, за 8 – кримінальні справи.

Початкова ціна лоту – 1,66 млрд грн.

Основними об’єктами застави за кредитами у складі пулу є кілька цілісних майнових комплексів загальною площею 511 392,63 кв м, розташованих у Полтавській області. Серед них – автозавод із виробництва великовантажних автомобілів, а також завод із виробництва пневматичної гальмівної апаратури для автотранспортних засобів.

Фонд гарантування вкладів нагадує, що мова йде про продаж саме кредитів і прав вимоги, тобто боргів, а не безпосередньо об’єктів нерухомості чи майна у заставі за ними. Це означає, що при купівлі цих активів інвестор отримує можливість працювати з проблемними кредитами.

Для участі в торгах необхідно завчасно зареєструватися згідно з правилами аукціону на веб-сторінці www.debtx.com. Детальна інформація про лот #debtx_8965 доступна на веб-сторінці www.debtx.com, для зареєстрованих учасників торгів, а також у кімнаті даних банку. Дізнатися більше про лот можна також на інтернет-порталі Фонду гарантування вкладів torgi.fg.gov.ua за посиланням і на офіційному сайті Фонду гарантування вкладів за посиланням.