Людям з порушення зору Звичайна версія

Фонд гарантування виставить на продаж пул активів «ДЕЛЬТА БАНКУ» і «ФІНАНСИ ТА КРЕДИТ» 5 березня

12.02.2020

ПРЕС-РЕЛІЗ. Фонд гарантування вкладів запланував 5 березня 2020 року аукціон з продажу пулу активів АТ «Дельта банк» та АТ «Банк «Фінанси та кредит». Торги відбудуться на майданчику DebtX за відкритою, прозорою процедурою.

До складу пулу увійшли 9 кредитів юридичних осіб. Частина з них перебуває у заставі НБУ. Загальна сума заборгованості за кредитними договорами становить 8,3 млрд грн. Середня прострочка за кредитами – 4 роки.

Початкова ціна лоту – 8,3 млрд грн.

Торги пройдуть за голландською моделлю аукціону з поступовим зниженням ціни упродовж дня.

Основними об’єктами застави за кредитами у складі пулу є кілька цілісних майнових комплексів, розташованих у Полтавській області. Серед них – автозавод із виробництва великовантажних автомобілів, а також завод із виробництва пневматичної гальмівної апаратури для автотранспортних засобів.

Фонд гарантування вкладів нагадує, що мова йде про продаж саме кредитів і прав вимог, тобто боргів, а не безпосередньо об’єктів нерухомості чи майна у заставі за ними. Це означає, що при купівлі цих активів інвестор отримує можливість працювати з проблемними кредитами.

Для участі в торгах необхідно завчасно зареєструватися згідно з правилами аукціону на веб-сторінці www.debtx.com. Детальна інформація про лот #debtx_8965 доступна на веб-сторінці www.debtx.com, для зареєстрованих учасників торгів,  а також у кімнаті даних банку. Дізнатися більше про лот можна також на інтернет-порталі Фонду гарантування вкладів torgi.fg.gov.ua за посиланням і на офіційному сайті Фонду гарантування вкладів за посиланням.