Людям з порушення зору Звичайна версія

Фонд гарантування виставляє на торги 31 січня пул активів АТ «Дельта Банк» із заставою в Одеській області

28.01.2020

ПРЕС-РЕЛІЗ. Аукціон з продажу пулу активів АТ «Дельта Банк» запланований на 31 січня 2020 року на майданчику «Дебтекс Україна» (DebtX).

Основа пулу – 14 кредитів юридичних осіб, у забезпеченні за якими знаходяться об`єкти з переробки сільськогосподарської продукції в Одеській області. Також у складі пулу – майнові права за кредитними договорами і дебіторська заборгованість. Деякі активи перебувають у заставі Нацбанку й АТ «УКРЕКСІМБАНК».

Початкова ціна лоту – 995,36 млн грн.

Торги відбудуться за голландською моделлю аукціону з поетапним зниженням ціни упродовж дня.

Фонд гарантування нагадує, що мова йде про продаж саме кредитів і прав вимог, тобто боргів, а не безпосередньо об’єктів нерухомості чи майна у заставі за ними. Це означає, що при купівлі цих активів інвестор отримує можливість працювати з проблемними кредитами, і немає гарантії, що він отримає доступ до об’єктів застави за ними.

В заставі за кредитами у складі пулу: комерційна нерухомість загальною площею 39 000 м²; діючий олійножировий виробничий комплекс із доступом до під'їзної залізничної колії та морського транспортного порту; 5,4 га земель комерційного призначення, на яких передбачалось будівництво морського комплексу з перевантаження зернових та двостороннього пірсу; діючий олійножировий комбінат із виробництва маргарину, соняшникової олії та майонезу, розташований на 5,34 га промислових земель поруч із залізничними коліями. Всі ці об’єкти розташовані в Одеській області.

Раніше ці активи до 17 разів торгувалися як окремо, так і в складі пулу в системі ProZorro.Продажі та на майданчику міжнародного консультанта.

Для участі в торгах необхідно завчасно зареєструватися згідно з правилами аукціону на веб-сторінці www.debtx.com. Детальна інформація про лот (#debtx_8912) доступна на веб-сторінці www.debtx.com, для зареєстрованих учасників торгів, а також у кімнаті даних банку. Більш докладна інформація про лот розміщена також на сайті Фонду за посиланням http://www.fg.gov.ua/not-paying/liquidation/118-delta/46223-asset-sell-id-254966 або на інформаційному порталі torgi.fg.gov.ua за посиланням http://torgi.fg.gov.ua/catalog/krediti/at_-delta_bank/179054/index.php?lang=ua.