Людям з порушення зору Звичайна версія

Пул активів «ДЕЛЬТА БАНКУ» виставлено на торги через DebtX

30.08.2019

ПРЕС-РЕЛІЗ

24 вересня 2019 року відбудеться аукціон з продажу пулу активів АТ «ДЕЛЬТА БАНК», більшу частину якого становлять права вимоги за кредитами юридичним особам (15 шт), майнові права за кредитними договорами (7 шт.), дебіторська заборгованість. Деякі активи перебувають у заставі Національного банку України й АТ «УКРЕКСІМБАНК».

У забезпеченні за кредитами – об’єкти з переробки сільськогосподарської продукції, розташовані в Одеській області, зокрема:

- 39 тис. м² промислової нерухомості;

- діючий масложировий виробничий комплекс з обладнанням, з доступом до під'їзної залізничної колії та морського транспортного порту;

- 5,43 га земель з цільовим призначенням для розміщення олійножиркомбінату. Передбачалось будівництво морського зерноперевантажувального комплексу та двостороннього пірсу;

- діючий олійножиркомбінат з виробництва маргарину, кулінарних та кондитерських жирів, соняшникової олії та майонезу. Розташований поруч із залізничними коліями на 5,34 га промислових земель.

Торги відбудуться за голландською моделлю аукціону з поетапним зниженням ціни протягом дня.

Аукціон розпочинається 24.09.2019 у проміжок часу з 9-30 до 10-00.

Кінцевий термін прийняття заяв: 24.09.2019 до 16:00.

Номер лоту: #  debtx_8912.

Початкова ціна: 4 976 841,71 тис. грн.

Усі зацікавлені сторони повинні подати свою реєстраційну інформацію відповідно до наданих вимог через веб-сторінку www.debtx.com завчасно з метою належного опрацювання такої інформації та її підтвердження.

Ознайомлення з активом відбувається шляхом надання доступу до інформації про актив через веб-сторінку www.debtx.com для зареєстрованих учасників торгів (аукціону) та кімнаті даних банку.

Також ознайомитися з активами можна у віртуальній кімнаті даних, доступ до якої надає Фонд гарантування. Для цього необхідно подати заявку про зацікавленість у придбанні активу та підписати договір щодо нерозголошення банківської таємниці та конфіденційної інформації (http://torgi.fg.gov.ua/nda). Більш докладна інформація про лот доступна на сайті Фонду за посиланням або на інформаційному порталі torgi.fg.gov.ua.