Людям з порушення зору Звичайна версія

«Дельта Банк» повернув у свою власність нерухомість в Одесі

12.06.2017

ПРЕС-РЕЛІЗ

«Дельта Банк» повернув у свою власність цілісний майновий комплекс - кафе «Ольвія» в Одесі на вул. Мечникова, 55-б, про що свідчить рішення Одеського окружного адміністративного суду в справі №815/6306/16, яке набуло чинності.

Про факт шахрайства з майном «Дельта Банку» в Одесі Фонд гарантування повідомляв на своєму сайті.

Вказана нерухомість обліковувалась на балансі банку. Однак, при проведенні чергової перевірки у листопаді 2016 року з’ясувалося, що за даними Державного реєстру речових прав на нерухоме майно банк вже не є власником цього приміщення.

При цьому «Дельта Банк» жодних дій щодо відчуження цих об’єктів нерухомості не здійснював.

Як вдалось з’ясувати, 12 вересня 2016 року співробітником Одеської філії Державного підприємства «Державний інститут судових економіко-правових та технічних досліджень» Кравцем Олександром Володимировичем, на підставі Ухвали Приморського районного суду м. Одеса у справі №2-517/06 від 25.05.2006 року було вчинено у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно запис про право власності  №16356140. Відповідно до нього, новим власником вказаного цілісного майнового комплексу став Камінь Степан Васильович, а право власності банку на належну йому нерухомість було незаконно припинено.

На запит «Дельта Банку» Приморський районний суду м. Одеси повідомив, що відповідна цивільна справа до суду не надходила, не реєструвалась та не розглядалась, а Ухвала щодо визнання за вказаною фізичною особою права власності на згадуваний об’єкт нерухомості не постановлялася.

З огляду на зазначене, Одеським окружним адміністративним судом задоволено позов банку в повному обсязі, визнано протиправним та скасовано рішення державного реєстратора щодо перереєстрації права власності на нерухоме майно.

Таким чином, нерухоме майно було повернуто у власність банку та буде продано в рамках його ліквідації, а виручені кошти будуть скеровані на задоволення вимог кредиторів.