Людям з порушення зору Звичайна версія

ФОНД ГАРАНТУВАННЯ ПРОДОВЖУЄ ВИПЛАТИ КОШТІВ ВКЛАДНИКАМ АТ «ДЕЛЬТА БАНК»

26.10.2016

У зв’язку з прийняттям виконавчою дирекцією Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (далі - Фонд) рішення від 24 жовтня 2016 року № 2224 «Про продовження виплат вкладникам АТ «ДЕЛЬТА БАНК», Фонд з 26 жовтня 2016 року продовжує виплати коштів вкладникам даного банку.

Для отримання коштів вкладники АТ «ДЕЛЬТА БАНК» з 26 жовтня 2016 року до 06 грудня 2016 року включно можуть звертатись до установ банків-агентів Фонду: АТ «ОЩАДБАНК» та АБ «УКРГАЗБАНК».

Банк, що здійснює виплату коштів, визначається залежно від місця реєстрації проживання за паспортом, вказаному вкладниками під час укладання договору банківського вкладу/рахунку з АТ «ДЕЛЬТА БАНК». Перелік банків наведено у таблиці.

Місце реєстрації проживання за паспортом, вказане вкладниками при укладанні договору банківського вкладу/рахунку з АТ «ДЕЛЬТАБАНК»Банк, що здійснює виплату коштів
АР Крим та м. СевастопольАТ «ОЩАДБАНК»
Вінницька областьАБ «УКРГАЗБАНК»
Волинська областьАТ «ОЩАДБАНК»
Дніпропетровська областьАТ «ОЩАДБАНК»
Донецька областьАТ «ОЩАДБАНК»
Житомирська областьАБ «УКРГАЗБАНК»
Закарпатська областьАБ «УКРГАЗБАНК»
Запорізька областьАТ «ОЩАДБАНК»
Івано-Франківська областьАБ «УКРГАЗБАНК»
Київська областьАБ «УКРГАЗБАНК»
м. КиївАБ «УКРГАЗБАНК»
Кіровоградська областьАБ «УКРГАЗБАНК»
Луганська областьАТ «ОЩАДБАНК»
Львівська областьАБ «УКРГАЗБАНК»
Миколаївська областьАТ «ОЩАДБАНК»
Одеська областьАБ «УКРГАЗБАНК»
Полтавська областьАБ «УКРГАЗБАНК»
Рівненська областьАБ «УКРГАЗБАНК»
Сумська областьАБ «УКРГАЗБАНК»
Тернопільська областьАБ «УКРГАЗБАНК»
Харківська областьАБ «УКРГАЗБАНК»
Херсонська областьАТ «ОЩАДБАНК»
Хмельницька областьАТ «УКРГАЗБАНК»
Черкаська областьАБ «УКРГАЗБАНК»
Чернівецька областьАБ «УКРГАЗБАНК»
Чернігівська областьАТ «ОЩАДБАНК»

Звертаємо увагу, що вкладникам-нерезидентам для отримання коштів необхідно звертатись до будь-якого відділення АБ «УКРГАЗБАНК».

Для отримання гарантованої суми відшкодування вкладникам необхідно звернутись до установ банків-агентів та пред’явити паспорт і документ про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків (ідентифікаційний номер). Виплати відшкодування також здійснюватимуться іншим особам на підставі нотаріально посвідченої довіреності.

Виплата коштів на підставі свідоцтва про право на спадщину здійснюються за результатами розгляду індивідуального звернення на адресу Фонду. Для цього до Фонду необхідно надіслати: особисту заяву спадкоємця, копії паспорту та документа органу державної податкової служби про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків (ідентифікаційний номер) та нотаріально засвідчену копію свідоцтва про право на спадщину.

Виплати відшкодувань вкладникам здійснюватимуться в розмірі вкладу, включаючи відсотки, нараховані на день початку процедури виведення Фондом банку з ринку, але не більше 200 тисяч гривень.

Інформацію про подальші виплати вкладникам АТ «ДЕЛЬТА БАНК» буде повідомлено додатково на сайті Фонду - www.fg.gov.ua, на сайті АТ «ДЕЛЬТА БАНК» - www.deltabank.com.ua, а також у відділеннях АТ «ДЕЛЬТА БАНК».

 Довідкова інформація за телефонами:

«Гаряча лінія з питань гарантування вкладів фізичних осіб»: 0 800-308-108 (безкоштовно зі стаціонарних  та мобільних телефонів в межах України), 044-333-36-55( згідно з тарифами оператора зв'язку);

АТ «Дельта Банк» (тарифікація дзвінків згідно з тарифами оператора зв’язку): 044 428-95-95;

АТ «ОЩАДБАНК»: 0-800-210-800 (безкоштовно по Україні з усіх телефонів), 38 (044) 363-01-33;

АБ «УКРГАЗБАНК»: 0-800-309-000 (дзвінки зі стаціонарних телефонів у межах України безкоштовні), 38 (044)-494-46-50, або з мобільного – 358 (згідно з тарифами Вашого оператора).