Людям з порушення зору Звичайна версія

ФОНД ГАРАНТУВАННЯ ПРОДОВЖУЄ ВИПЛАТИ КОШТІВ ВКЛАДНИКАМ АТ «ДЕЛЬТА БАНК»

22.02.2016

У зв’язку з прийняттям виконавчою дирекцією Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (далі - Фонд) рішення від 15.02.2016 № 161, Фонд з 23.02.2016 продовжує виплати вкладникам гарантованої суми відшкодування відповідно до Реєстру переказів вкладникам, які мають право на відшкодування коштів за вкладами за рахунок Фонду.

Для отримання коштів вкладники АТ «ДЕЛЬТА БАНК» з 23.02.2016  до 04.04.2016 включно можуть звертатись до установ банків-агентів Фонду АТ «ОЩАДБАНК», АБ «УКРГАЗБАНК» та АТ «УКРЕКСІМБАНК».

Виплати коштів вкладникам здійснюватимуться відповідно до попереднього розподілу між банками-агентами. Банк, що проводитиме виплату коштів, визначається залежно від місця реєстрації проживання за паспортом, вказаному вкладниками під час укладання договору банківського вкладу/рахунку з АТ «ДЕЛЬТА БАНК». Перелік банків наведено у таблиці.

Місце реєстрації проживання за паспортом, вказане вкладниками при укладанні договору банківського вкладу/рахунку з АТ «ДЕЛЬТАБАНК»Банк, що здійснює виплату коштів
Автономна республіка КримАТ «ОЩАДБАНК»
м. СевастопольАТ «ОЩАДБАНК»
Вінницька областьАБ «УКРГАЗБАНК»
Волинська областьАТ «ОЩАДБАНК»
Дніпропетровська областьАТ «ОЩАДБАНК»
Донецька областьАТ «ОЩАДБАНК»
Житомирська областьАТ «УКРЕКСІМБАНК»
Закарпатська областьАБ «УКРГАЗБАНК»
Запорізька областьАТ «ОЩАДБАНК»
Івано-Франківська областьАТ «УКРЕКСІМБАНК»
Київська областьАБ «УКРГАЗБАНК»
м. КиївАБ «УКРГАЗБАНК»
Кіровоградська областьАБ «УКРГАЗБАНК»
Луганська областьАТ «ОЩАДБАНК»
Львівська областьАТ «УКРЕКСІМБАНК»
Миколаївська областьАТ «ОЩАДБАНК»
Одеська областьАТ «УКРЕКСІМБАНК»
Полтавська областьАТ «УКРЕКСІМБАНК»
Рівненська областьАБ «УКРГАЗБАНК»
Сумська областьАБ «УКРГАЗБАНК»
Тернопільська областьАТ «УКРЕКСІМБАНК»
Харківська областьАТ «УКРЕКСІМБАНК»
Херсонська областьАТ «ОЩАДБАНК»
Хмельницька областьАТ «УКРЕКСІМБАНК»
Черкаська областьАБ «УКРГАЗБАНК»
Чернівецька областьАБ «УКРГАЗБАНК»
Чернігівська областьАТ «ОЩАДБАНК»

Звертаємо увагу, що вкладникам – нерезидентам для отримання коштів необхідно звертатись до будь-якого відділення АБ «УКРГАЗБАНК».

Для отримання гарантованої суми відшкодування вкладникам необхідно звернутись до установ банків-агентів та пред’явити паспорт і документ про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків (ідентифікаційний номер). Виплати відшкодування також здійснюватимуться іншим особам на підставі нотаріально посвідченої довіреності.

Виплата коштів на підставі свідоцтва про право на спадщину здійснюються за результатами розгляду індивідуального звернення на адресу Фонду. Для цього до Фонду необхідно надіслати: особисту заяву спадкоємця, копії паспорту та документа органу державної податкової служби про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків (ідентифікаційний номер) та нотаріально засвідчену копію свідоцтва про право на спадщину. Після здійснення переказу (за результатом розгляду індивідуального звернення спадкоємця) заявнику (спадкоємцю) направляється лист-повідомлення про здійснення переказу із зазначенням найменування банку-агента.

Виплати відшкодувань вкладникам здійснюватимуться в розмірі вкладу, включаючи відсотки, нараховані на день початку процедури виведення Фондом банку з ринку, але не більше 200 тисяч гривень.

Інформацію про подальші виплати вкладникам АТ «ДЕЛЬТА БАНК» буде повідомлено додатково на сайті Фонду - www.fg.gov.ua, на сайті АТ «ДЕЛЬТА БАНК» - www.deltabank.com.ua, а також у відділеннях АТ «ДЕЛЬТА БАНК».

Довідкова інформація за телефонами:

«Гаряча лінія з питань гарантування вкладів фізичних осіб»: 0 800 30-40-10, 0 800-308-108, 0 800-503-435, (дзвінки по Україні безкоштовні);

Контакт-центр АТ «Дельта Банк» (тарифікація дзвінків згідно з тарифами оператора зв’язку): 044 428-95-95;

АТ «ОЩАДБАНК»: 0-800-210-800 (безкоштовно по Україні з усіх телефонів), 38 (044) 363-01-33;

АБ «УКРГАЗБАНК»: 0-800-309-000 (дзвінки зі стаціонарних телефонів у межах України безкоштовні), 38 (044)-494-46-50, або з мобільного – 358 (згідно з тарифами Вашого оператора);

АТ «УКРЕКСІМБАНК»: 38 (044) 247-80-10.