Людям з порушення зору Звичайна версія

ОГОЛОШЕННЯ ПРО БЕЗПОСЕРЕДНІЙ ПРОДАЖ МАЙНА АТ «ДЕЛЬТА БАНК»

27.10.2016

Відповідно до Рішення Виконавчої дирекції Фонду гарантування вкладів фізичних осіб за №2204 від 24.10.2016 року Уповноважена особа Фонду гарантування вкладів фізичних осіб на ліквідацію АТ«Дельта Банк» оголошує  про безпосередній продаж юридичним та фізичним особам майна АТ «Дельта Банк» (далі – Банк) додаткових 5742 одиниць майна.

З переліком майна, яке виставляється на безпосередній продаж, періодами продажу такого майна, початковими цінами на таке майно, умовами участі у безпосередньому продажу майна, датами та адресами, за якими потенційні покупці матимуть змогу ознайомитися з майном, потенційні покупці можуть ознайомитися на сайті Банку за посиланням:http://deltabank.com.ua/press/news/2016/10/2769/з  27.10.2016 року.

Зацікавлена особа зможе подати до будь-якого відділення Банку належним чином оформлену заяву про придбання майна, яке буде виставлене на продаж у відповідний період, про що буде зазначено у додаткових оголошеннях на сайті Банку.

Відповідно до умов Договору купівлі-продажу, покупець повинен перерахувати повну вартість придбаного майна  на накопичувальний рахунок Банку за реквізитами, зазначеними в Договорі купівлі- продажу, або внести вказану суму готівкою в касу Банку.

Після надходження коштів на рахунок Банку, покупець самостійно вивозить придбане майно зі складу Банку, адреса якого зазначена в Договорі купівлі-продажу.Передача покупцеві об’єкту продажуздійснюється на підставі Акту приймання – передачі майна.

Більш детальну інформацію Ви маєте можливість отримати, зателефонувавши до Контакт-центру Банку за телефоном:

(044) 500-00-18(тарифікація дзвінків з мобільного телефону згідно з тарифами Вашого оператора зв'язку).